UniCal

Steam Club, 22 Nisan Pazartesi günü 09.00-16.00 saatleri arasında Şirinevler yerleşkemizde İngilizce Hazırlık sınıfı öğrencilerine yönelik İngilizce olarak Atatürk belgeselinin gösterimini yapacak.

Şirinevler Yerleşkesi

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü, öğrencilerimizin mesleki yaşantılarında karşılaşacakları transplantasyon cerrahileri alanında bilgi edinmelerini sağlamak amacıyla “Fizyoterapistler için Transplantasyon Cerrahilerine Genel Bakış” isimli bir seminer düzenleyecek. İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nden Op. Dr. Adem Bayraktar’ın konuşmacı olacağı seminer, 22 Nisan Pazartesi günü 13.30-17.00 saatleri arasında Şirinevler yerleşkesinde gerçekleştirilecek.

Şirinevler Yerleşkesi

Kariyer Kulübü, İKÜ öğrencilerinin oylarıyla sanat ve spor camiasından ünlülere yaklaşık 40 farklı kategoride ödüllerin verileceği “Kariyer Onursal Ödülleri”ni düzenleyecek. Her yıl farklı bir sosyal sorumluluk projesi ya da sivil toplum kuruluşuna yardımda bulunulmasını amaçlayan tören, bu yıl Yüzümle Mutluyum Derneği’ne adanacak. “Kariyer Onursal Ödülleri” gala gecesine, 22 Nisan Pazartesi günü 18.30–23.30 saatleri arasında Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi ev sahipliği yapacak.

Ataköy Yerleşkesi

Genç TEMA Kulübü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çevre bilinci aşılamak amacıyla fide dikim etkinliği düzenleyecek. Bahçelievler Kadın Cezaevi’nde kalan kadın mahkûmların çocuklarının eğitim aldığı Adalet Anaokulu’nda domates ve biber fidelerinin ekileceği etkinlik, 23 Nisan Salı günü 12.00-20.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Kampüs Dışı

İKÜ Sualtı Topluluğu, üyelerin gelişim dalışlarını yapabilmeleri amacıyla 19-24 Nisan tarihleri arasında “Kaş Dalış Gezisi”ni düzenleyecek.

Kampüs Dışı

Endüstri Mühendisliği Kulübü, öğrencilerin Borusan hakkında bilgi edinmesi amacıyla 24 Nisan Çarşamba günü "Borusan Teknik Gezisi"ni düzenleyecek.

Kampüs Dışı

İstanbul Kültür Üniversitesi, Metehan Mert Çakır’ın hazırlayıp sunacağı ve onlarca sanatçının konuk olacağı 101.4 saatlik “Arka Koltuk King Size” canlı radyo yayınını düzenleyecek. Türkiye’de radyoculuk tarihinin önemli markalarından Kent FM ile en köklü internet sitelerinden Mynet iş birliğinde 24 Nisan Çarşamba günü Ataköy yerleşkemizde gerçekleştirilecek 101 saatlik rekor denemesi; Kent FM Radyo, Kent FM.com.tr ve Mynet üzerinden kesintisiz olarak takip edilebilecek.

Ataköy Yerleşkesi

İKÜ Meslek Yüksekokulu, öğrencilere sigortacılık mesleğinin geleceği hakkında gerekli bilgileri aktarmak amacıyla "Dijital Sigortacılık ve Sigortacılığın Geleceği" başlıklı bir söyleşi düzenleyecek. Dijitalacente.net Kurucusu Berk Uzek’in konuşmacı olacağı etkinlik, 24 Nisan Çarşamba günü 11.00-12.00 saatleri arasında İncirli yerleşkemizde gerçekleştirilecek.

İncirli Yerleşkesi

Meslek Yüksekokulu ile Kültür Noktası iş birliğinde, “9.15 Doğaçlama Tiyatro Gösterisi” düzenlenecek. Öğrencilerin kendilerini ifade etme becerilerine katkıda bulunmak amacıyla gerçekleştirilecek açık hava doğaçlama tiyatro etkinliğine, 24 Nisan Çarşamba günü 13.00-16.30 saatleri arasında İncirli yerleşkemiz ev sahipliği yapacak.

İncirli Yerleşkesi

İKÜ Meslek Yüksekokulu (MYO), pilotluk mesleği ile ilgili öğrencilerimizi bilgilendirmek amacıyla “Pilot Söyleşisi”ni düzenleyecek. Deneyimli Pilot Görkem Bozoğlu’nun konuşmacı olacağı etkinlik, 24 Nisan Çarşamba günü 13.00-14.00 saatleri arasında İncirli yerleşkemizde gerçekleştirilecek.

İncirli Yerleşkesi

İktisat Bölümü, öğrencilerin kariyer planlama süreçlerine destek olmak amacıyla "Global Finans Sisteminde Güncel Eğilimler" başlıklı bir söyleşi düzenleyecek. İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Araştırma Uzmanı Eda Karadağ'ın konuşmacı olacağı etkinlik, 24 Nisan Çarşamba günü 13.00-14.00 saatleri arasında Basın Ekspres yerleşkesinde gerçekleştirilecek.

Basın Ekspres Yerleşkesi

İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ) Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı film gösterimleri kapsamında "Boyhood" isimli film, 24 Nisan 2019 Çarşamba günü saat 14.00’te Prof. Dr. Önder Öztunalı Konferans Salonu'nda sinemaseverlerle buluşacak.

Ataköy Yerleşkesi

Sanat Yönetimi Bölümü, ebru sanatını öğrencilerle buluşturmak amacıyla 24 Nisan Çarşamba günü 14.00-16.00 saatleri arasında Ataköy yerleşkesi stant alanında “Ebru Atölyesi & Body Marbling” isimli interaktif bir etkinlik düzenleyecek.

Ataköy Yerleşkesi

Tiyatro Kulübü, üniversitemiz bünyesinde gerçekleştirilecek olan “Bahar Festivali” kapsamında 24 Nisan Çarşamba günü Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi’nde tiyatro gösterisi yapacak.

Ataköy Yerleşkesi

İstanbul Kültür Üniversitesi Sanat Galerisi (İKÜSAG), 2018-2019 sanat sezonunun yedinci sergisinde, 13 sanatçının eserlerinden oluşan “TÜYAP Sanat Koleksiyonu Seçkisi”ni sanatseverlerle buluşturuyor. Heykel ve ağırlıklı olarak yağlı boya resimlerden oluşan 18 eserin yer aldığı sergi, 24 Nisan Çarşamba günü saat 15.00’te gerçekleştirilecek açılış kokteyli ile görücüye çıkacak. Ataköy yerleşkesinde bulunan İKÜSAG’da sanatseverleri ağırlayacak seçki, 10 Mayıs Cuma gününe kadar ziyaret edilebilecek.

Ataköy Yerleşkesi

İKÜ Fen-Edebiyat Fakültesi, Temel Fen ve Sosyal Bilimler alanında araştırma ve inceleme bakımından önemli olan çalışmaların ve akademisyenlerin yaptıkları çalışmaları paylaşması amacıyla “Kahve Bahane Buluşmaları”nı düzenleyecek. Psikoloji Bölümü akademisyenlerimizden Dr. Öğr. Üyesi Serra Şandor’un konuşmacı olacağı “Nörobilim, kültür ve ideoloji ilişkileri” başlıklı seminer, 24 Nisan 2019 tarihinde 15.00 – 17.00 saatleri arasında 3. kat Erdal İnönü Seminer Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Mimarlık Bölümü, öğrencilerini alanında uzman kişilerle buluşturarak ofis mekanlarının tasarımı konusunda bilgi edinmelerini sağlamak amacıyla “Çalışma Ortamlarında Sağlıklı Tasarım” adlı semineri düzenleyecek. Tuna Ofis Pazarlama Satış Bölüm Başkanı G. Mehmet Arda ve Tuna Design Studio Başkanı Ozan Sinan Tığlıoğlu’nun konuşmacı olacakları etkinlik, 24 Nisan Çarşamba günü 15.00-16.00 saatleri arasında Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Mimarlık Fakültesi, “Coffee Gutta Anı Mekanı Tasarımı” ve “Coffee Gutta Karton Bardak Ambalaj Tasarımı” yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödüllerini vermek amacıyla 24 Nisan Çarşamba günü 16.00-17.00 saatleri arasında Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi’nde “Coffee Gutta Ödül Töreni”ni düzenleyecek.

Ataköy Yerleşkesi

Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Kulübü ve Communication Art Club iş birliğinde, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında final sınavları öncesinde öğrencilerimize motivasyon sağlamak amacıyla “Gençlik Bayramı” isimli bir etkinlik düzenlenecek. Gösteri Sanatları Kulübü üyelerinin de katılımıyla gerçekleştirilecek etkinliğe, 24 Nisan Çarşamba günü 17.00-20.00 saatleri arasında Ataköy yerleşkesi ön bahçe ev sahipliği yapacak.

Ataköy Yerleşkesi

İKÜ Meslek Yüksekokulu, 25 Nisan Perşembe günü İSKAV Eğitim Vakfı ve İSMEK tarafından açılan İklimlendirme Okulu’na uygulamalı eğitim amaçlı teknik gezi düzenleyecek.

Kampüs Dışı

Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü (MOBİGEN), genetik biliminin önemini yaymak amacıyla 25 Nisan Perşembe günü 11.00-17.00 saatleri arasında Ataköy yerleşkesi arka bahçede "Dünya DNA Günü”nü çeşitli etkinliklerle kutlayacak.

Ataköy Yerleşkesi

İKÜ Psikoloji Kulübü, zeka tanımlarının öğrenilmesi ile çocukların kişisel becerilerindeki ve okul başarısındaki rolünün incelenmesi amacıyla 25 Nisan Perşembe günü 12.00-14.00 saatleri arasında 3. kat Erdal İnönü Seminer Salonu’nda “IQ, EQ, SQ” etkinliğini düzenleyecek.

İncirli Yerleşkesi

İktisat Bölümü, Gastro-ekonominin enine boyuna konuşularak tartışılacağı “Türkiye Ekonomisi ve Gastro-Ekonomi Paneli”ni düzenleyecek. Turizm ekonomisi ve ödemeler dengesi ilişkilerini belirlemek ve iyileştirme yöntemini yapılandırmak, alternatif turizm alanında Türkiye’nin bulunduğu durumu, potansiyel ve geleceğe yönelik çalışmaları tespit etmek amacıyla gerçekleştirilecek etkinliğe, 25 Nisan Perşembe günü 13.30-17.30 saatleri arasında Basın Ekspres yerleşkesi ev sahipliği yapacak.

Basın Ekspres Yerleşkesi

Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı, dijitalin dünü ve geleceği hakkındaki bilgilerin öğrencilerle paylaşılacağı “Dijitalin Dünü, Bugünü ve Yarını” isimli bir etkinlik düzenleyecek. Generali Sigorta Direkt Satış ve Pazarlama Direktörü Kerem Ölmez ile Pazarlama Müdürü Onur Yayvak'ın konuşmacı olacakları etkinlik, 25 Nisan Perşembe günü 15.00-16.00 saatleri arasında İncirli yerleşkesi 2A-01 numaralı amfide gerçekleştirilecek.

İncirli Yerleşkesi

İKÜ Kültür Noktası'nın Hukuk Fakültesi öğrencilerimize ilham vermesi amacıyla düzenlediği “Kariyer Film Günleri” kapsamında “The Lobster” isimli film, 25 Nisan 2019 Perşembe günü 16.00 - 18.00 saatleri arasında Hukuk Fakültesi Cep Sineması’nda sinemaseverlerin beğenisine sunulacak.

Şirinevler Yerleşkesi

Yabancı Diller Eğitimi Bölümü, 26 Nisan Cuma günü 09.00-19.00 saatleri arasında Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği tarafından düzenlenecek seminere katılacak. Gezi kapsamında öğrencilerimiz ve akademisyenlerimiz tarafından “Çocuklara Yabancı Dil Öğretimi” konusunda sunum ve örnek ders yapılacak.

Kampüs Dışı

PDR Uygulama ve Araştırma Merkezi, öğrencileri özel gereksinimli bireylere sunulan psikolojik danışmanlık hizmetleri ile ilgili bilgilendirmek amacıyla 26 Nisan Cuma günü 10.00-12.00 saatleri arasında Basın Ekspres yerleşkemizde “Özel Gereksinimli Bireylerle Psikolojik Danışma” başlıklı bir etkinlik düzenleyecek.

Basın Ekspres Yerleşkesi

Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü, öğrencilerimizin kariyer planlama süreçlerine destek olmak amacıyla “Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Mezun-Öğrenci Buluşması”nı düzenleyecek. Mezunlarla öğrencilerimizin bir araya geleceği ve fikir alışverişinde bulunacağı etkinlik, 26 Nisan Cuma günü 13.00-15.00 saatleri arasında ZB-2 numaralı amfide gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

İKÜ Kültür Noktası (Öğrenci, Yaşam, Kariyer ve Mezun Danışma Birimi) “Kariyer Film Günleri” kapsamında "Noviembre" isimli film, 26 Nisan 2019 Cuma günü saat 16.00'da Önder Öztunalı Konferans Salonu’nda sinemaseverlerin beğenisine sunulacak.

Ataköy Yerleşkesi

İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ), düzenleyeceği bahar şenliği “İKÜ Fest’19” ile birbirinden ünlü isimleri ağırlayacak. Öğrencilerin bütün yılın stresini atma fırsatı bulacağı “İKÜ Fest 2019”da, 26 Nisan Cuma akşamı Evet Ne Söylüyoduk grubunun solisti Ayçin Asan ve Sıla, 27 Nisan Cumartesi akşamı Erdem Kınay ve Edis sahne alacak. 2 gün boyunca üniversitemizin öğrenci kulüpleri ile yabancı uyruklu öğrencilerimiz de düzenleyecekleri etkinliklerle festivale renk katacak.

Ataköy Yerleşkesi

İstanbul Kültür Üniversitesi Sürekli Eğitim, Uygulama ve Araştırma Merkezi (İKÜSEM), yöneticiler ve yönetici adaylarının barınma hizmetleriyle ilgili; davranışsal, yönetsel, mevzuatsal yetkinlik ile yeterlilik kazandırmak amacıyla 27-28 Nisan tarihlerinde 10.00 – 17.00 saatleri arasında 1. kat çok amaçlı salonda “Özel Öğrenci Barınma Hizmetleri Yönetici Eğitimi”ni gerçekleştirecek.

Ataköy Yerleşkesi

İstanbul Kültür Üniversitesi Sürekli Eğitim, Uygulama ve Araştırma Merkezi (İKÜSEM), çocuk ya da yetişkin danışanları psikolojik değerlendirme yapabilme becerisi ve yetkinliği kazandırma amacıyla 27-28 Nisan tarihlerinde 10.00-17.00 saatleri arasında 4. kat çok amaçlı salonda “Objektif Testler Eğitimi”ni gerçekleştirecek.

Ataköy Yerleşkesi

İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü, Mimari Fotoğrafçılık (İngilizce ve Türkçe Program) dersi kapsamında öğrencilere farklı çekim tekniklerini öğretmek amacıyla 27 Nisan Cumartesi günü Şile’ye teknik gezi düzenleyecek.

Kampüs Dışı

İKÜ Güzel Sanatlar Uygulama ve Araştırma Merkezi (GSUAM), “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” kapsamında “Zorlu Çocuk Tiyatrosu - Karton Şehir Oyunu”nu tiyatroseverlerle buluşturacak. 27 Nisan 2019 tarihinde 13.00-15.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek oyuna, Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi ev sahipliği yapacak.

Ataköy Yerleşkesi

İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ), düzenleyeceği bahar şenliği “İKÜ Fest’19” ile birbirinden ünlü isimleri ağırlayacak. Öğrencilerin bütün yılın stresini atma fırsatı bulacağı “İKÜ Fest 2019”da, 26 Nisan Cuma akşamı Evet Ne Söylüyoduk grubunun solisti Ayçin Asan ve Sıla, 27 Nisan Cumartesi akşamı Erdem Kınay ve Edis sahne alacak. 2 gün boyunca üniversitemizin öğrenci kulüpleri ile yabancı uyruklu öğrencilerimiz de düzenleyecekleri etkinliklerle festivale renk katacak.

Ataköy Yerleşkesi

İKÜ IEEE EMBS Öğrenci Kulübü, bilim insanlarını üniversitemizde ağırlayarak okulumuzun tanıtımına katkıda bulunmak amacıyla 28 Nisan 2019 tarihinde 09.00-18.00 saatleri arasında Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi’nde “2. Bilim ve Kariyer Günü” etkinliğini düzenleyecek.

Ataköy Yerleşkesi

İstanbul Kültür Üniversitesi Sürekli Eğitim, Uygulama ve Araştırma Merkezi (İKÜSEM), yöneticiler ve yönetici adaylarının barınma hizmetleriyle ilgili; davranışsal, yönetsel, mevzuatsal yetkinlik ile yeterlilik kazandırmak amacıyla 27-28 Nisan tarihlerinde 10.00 – 17.00 saatleri arasında 1. kat çok amaçlı salonda “Özel Öğrenci Barınma Hizmetleri Yönetici Eğitimi”ni gerçekleştirecek.

Ataköy Yerleşkesi

İstanbul Kültür Üniversitesi Sürekli Eğitim, Uygulama ve Araştırma Merkezi (İKÜSEM), çocuk ya da yetişkin danışanları psikolojik değerlendirme yapabilme becerisi ve yetkinliği kazandırma amacıyla 27-28 Nisan tarihlerinde 10.00-17.00 saatleri arasında 4. kat çok amaçlı salonda “Objektif Testler Eğitimi”ni gerçekleştirecek.

Ataköy Yerleşkesi

Matematik-Bilgisayar Kulübü, üyelerin Python ile kodlama yeteneğini geliştirmesi amacıyla 28 Nisan Pazar günü 16.00-18.00 saatleri arasında 5B 12-14-16 numaralı derslikte “Python ile Algoritma Günleri”ni düzenleyecek.

Ataköy Yerleşkesi

İktisat Bölümü, öğrencileri iş dünyasının başarılı isimleri ile buluşturarak kariyer planlama süreçlerine destek olmak amacıyla “Kültür Ekonomi Konuşmaları”nı düzenlemeye devam ediyor. Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürü Saadettin Parmaksız’ın öğrencilerimize “Ekonomide Para”nın tarihi ve önemi ile ilgili bilgiler sunacağı etkinlik, 29 Nisan Pazartesi günü 11.00-12.30 saatleri arasında Basın Ekspres yerleşkesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Basın Ekspres Yerleşkesi

Eğitim Fakültesi, öğrencilere öğretmenlik mesleğinin tüm boyutlarını aktarmak amacıyla “Öğretmen Adaylarına Tavsiyeler” başlıklı bir etkinlik düzenleyecek. Eski Devlet Bakanı Tınaz Titiz’in konuşmacı olacağı etkinlik, 29 Nisan Pazartesi günü 13.00-15.00 saatleri arasında Basın Ekspres yerleşkemizde gerçekleştirilecek.

Basın Ekspres Yerleşkesi

Eğitim Fakültesi, öğrencilerin mesleğe hazırlanmalarına destek olmak amacıyla 29 Nisan Pazartesi günü 13.00-14.30 saatleri arasında Basın Ekspres yerleşkemizde "Öteki Okullar Kapatılmalıdır!" isimli bir etkinlik düzenleyecek.

Basın Ekspres Yerleşkesi

İletişim Sanatları Bölümü, Halkla ilişkiler ve iletişim alanında küresel olarak gelişen yeni yaklaşımların öğrencilere aktarılarak sektördeki beklentilerin tartışılacağı “Küresel İletişim Danışmanlığı ve Türkiye” isimli bir etkinlik düzenleyecek. Artı İletişim Yönetimi Yönetici Ortağı Esra Şengülen Ünsür’ün konuşmacı olacağı etkinlik, 29 Nisan Pazartesi günü 14.00-17.00 saatleri arasında 3. Kat Erdal İnönü Seminer Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

İKÜ Dans Kulübü, Türkiye’nin dört bir yanından üniversitelerin buluşacağı “Dans Festivali”ni düzenleyecek. Dans Kulübümüzün ve diğer konuk üniversitelerin kulüplerinin gösterilerini sergileyeceği festivale 29 Nisan Pazartesi günü 19.00 – 23.00 saatleri arasında Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi ev sahipliği yapacak.

Ataköy Yerleşkesi

T.C. İstanbul Kültür Üniversitesi, İş Geliştirme Endüstriyel ve Sektörel İlişkiler Birimi (İGESİB) ile Çelebi Havacılık Holding A.Ş. iş birliği ile düzenlenen yer hizmetleri personeline yönelik hizmet içi eğitimleri, 19-30 Nisan tarihleri arasında İncirli yerleşkemizde devam edecek.

İncirli Yerleşkesi

İktisat Bölümü, öğrencilere bilgi vermek amacıyla “Sürdürülebilirlik Stratejileri” başlıklı bir seminer düzenleyecek. LC Waikiki Malzeme Kalite Güvence Müdürü Arzu Konyalı’nın konuşmacı olacağı etkinlik, 30 Nisan Salı günü 12.00-16.00 saatleri arasında Basın Ekspres yerleşkesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Basın Ekspres Yerleşkesi

Çeşitli etkinliklerle ve eğitimlerle İKÜ öğrencilerinin kişisel-mesleki gelişimlerine destek olan Kültür Noktası, “NLP ile Yaşam Becerileri Atölyesi”ni düzenleyecek. Öğrencilerin kişisel yetenek ve becerilerin açığa çıkarılıp pekiştirilmesi; duygu, düşünce ve davranış kalıplarını bilinçli hale getirip hedef odaklı ve yapıcı bir şekilde kullanmalarına katkı sağlamayı amaçlayan atölye, 30 Nisan Salı günü 15.00-18.00 saatleri arasında 4. Kat çok amaçlı salonda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Kültür Noktası ile Türkiye Sağırlar Milli Federasyonu iş birliğinde, işitme engellilerle ilgili farkındalık yaratmak ve konser geliriyle ihtiyaç sahibi işitme engellilere destek olmak amacıyla “İşaret Dili Korosu” düzenlenecek. Eğitmen Gökben Keleş yönetiminde İşaret Dili Eğitimi alan öğrencilerimizin korist olarak performans sergileyeceği konsere, 30 Nisan Salı günü koro saat 19.00’da Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi ev sahipliği yapacak.

Ataköy Yerleşkesi

Sinema ve Televizyon Bölümü, kendisini geliştirmek isteyen öğrenciler arasındaki etkileşimi arttırmak ve yönetmen adayı olan gençleri teşvik etmek amacıyla “Sinekültür Üniversitelerarası Kısa Film Yarışması”nı düzenleyecek. Türkiye’de bulunan tüm üniversite öğrencilerinin katılabileceği yarışma, 30 Nisan 2019 tarihinde 19.00-20.00 saatleri arasında Beyoğlu Sineması’nda gerçekleştirilecek.

Kampüs Dışı

Yabancı Uyruklu Öğrenci (YÖS) Kayıtları

Ataköy Yerleşkesi